Mal Alımı İçin İhale İlanı

Mal Alımı İçin İhale İlanı

Mal Alımı için ihale ilanı 

Kocaeli Üniversitesi Teknopark Anonim Şirketi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kocaeli/Başiskele’de “Test Merkezimiz ve Elektrik-Elektromekanik Sektörü İşbirliğiyle, Yeni Ürün Geliştirmede Dünya İle Yarışıyoruz... “projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Lot 1: 1 set TEST ÜNITESİ mal alım işi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Vatan Cad. No. 83 41275 Yeniköy/Başiskele/Kocaeli adresinden veya http://www.kouteknopark.com veya http://www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Vatan Cad. No. 83 41275 Yeniköy/Başiskele/Kocaeli adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 26/07/2017 Saat: 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://www.kouteknopark.com ve http://www.marka.org.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 26/07/2017 tarihinde, saat 14.00’te ve Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Vatan Cad. No. 83 41275 Yeniköy/Başiskele/Kocaeli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayınız


 

Copyright © 2014 Teknopark A.Ş.

FacebookTwitter

Yasal Uyarı

LuckyEye